При установці стеклопакетов (з огляду на, що ці герметичні комплекти випускаються стандартних розмірів або робляться по індивідуальному замовленню), якщо в рами вузька чверть, у якій не поміститься зовнішній аркуш скла, необхідно підібрати комплект зі східчастим краєм, коли внутрішнє скло більше по всіх вимірах, чим зовнішнє, і комплект можна накласти на раму зверху, а не у чверть.
Головне при установці герметичного комплекту - це підготувати раму. Спочатку необхідно зняти старе скло, скляні штифти й замазку й зачистити чверть вікна. Замазка комплекту повинна бути що не твердіє, щоб при русі рами стекло не тріснуло. Важливо не ушкодити герметик між аркушами стекол.
Перед установкою стеклопакета необхідно попрацювати із замазкою: візьміть грудку замазки, що не твердіє, в одну руку й, вдавлюючи її більшим пальцем іншої руки, обмажте чверть вікна на глибину не менше 5 мм, потім розташуєте металеві або пластикові настановні блоки в потрібних місцях уздовж чверті рами (мал.1). Число блоків і їхнє місце розташування залежать від типу вікна.
Стеклопакет перед установкою необхідно протерти із двох сторін сухою ганчіркою. Потім на нього надягають П-образную гумову прокладку, що по кутах зрізують «на вус», щоб при згинанні гума щільно зійшлася. Стыкуемые кінці скріплюють і стеклопакет вставляють у раму. Разом з помічником акуратно, але сильно вдавите комплект у замазку, намагаючись не змістити настановні блоки. Закріпите комплект скляними штифтами, забитими у чверть рами шпалерним молотком або бічною поверхнею долота (мал.2).
Після вставки зрізують надлишки виступаючої гуми й герметизируют стики тиоколовой мастикою. При установці скла теплопоглинального типу варто враховувати той факт, що теплопоглинальне скло при нагріванні збільшується в розмірах і при щільній установці у фальці може тріснути, тому воно повинне перебувати у фальцах вільно. Звичайна замазка для вставки такого скла непридатна. У цьому випадку застосовуються еластичні замазки, які не висихають багато років.